Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Şirketimiz 2017 yılı Ağustos ayı  itibari ile test ve belgelendirme sektöründe  tecrübeli  kadrosu ile faaliyetine başlamış olup, TS EN ISO/IEC 17025 Standardı ve TS EN ISO/IEC 17065 Ürün Belgelendirme Kuruluşu olarak Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiştir.

CGS TEST HİZMETLERİ  ; Avrupa Komisyonu tarafından CE işareti uygunluk değerlendirme hizmetleri gerçekleştirmek üzere 2891 kimlik numarası ile Onaylanmış Kuruluş olarak yetkilendirilmiştir. CGS TEST HİZMETLER’ i Onaylanmış Kuruluş yetki kapsamına Avrupa Birliği resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Farklı disiplinlerden gelen tecrübeli kadromuz ile kalite ve güvenliğiniz konusunda dünyaya açılan kapınız olma prensibiyle çalışmaktayız.

CE İşaretlemesi kapsamı dışında kalan E İşaretlemesi, Kuzey Amerika Onayları(CSA/UL),FCC, SASO gibi Uluslararası onaylar konusunda test ve belgelendirme imkanları sunabilmekteyiz.

Amacımız
Faaliyet konularımızda kaliteli, güvenilir şekilde hizmet vererek ülkemizde ve coğrafyamızda tercih edilen ve takip edilen uluslararası test, muayene ve belgelendirme kuruluşu olmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

Stratejimiz
Bilginin en büyük güç olduğunu bilen kadromuzla Dünya çapındaki teknik Mevzuat ve Standartları sürekli takip ederek, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla mümkün olan en kısa sürede değerli müşterimizin ihtiyaçlarına,taleplerine çözüm sağlamaktır.

    Translate »
    PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com